Usługi

W przeciągu ostatnich dziesięciu lat Grupa Redmond stworzyła różnorodne portfolio nieruchomości handlowych i z biegiem czasu staje się coraz bardziej aktywna na polskim rynku i rozwija relacje z właścicielami ziemi, handlowcami i specjalistami.

Redmond zajmuje się obecnie realizacją projektów inwestycyjnych w sektorze lokalnych centrów handlowych typu "convenience" oraz projektów hotelowych. Grupa Redmond aktywnie kupuje ziemię pod swoje projekty lub wspiera  swoich partnerów inwestycyjnych w zarządzaniu projektami i usługami deweloperskimi.

Przy realizacji projektów hotelowych koncentrujemy się na atrakcyjnych lokalizacjach w centrach dużych miast. Współpracujemy z silnymi międzynarodowymi markami hotelowymi i lokalnymi polskimi inwestorami. Wybór kategorii hoteli i międzynarodowych partnerów zależy od naszej oceny lokalizacji. Wraz partnerami inwestycyjnymi jesteśmy gotowi podjąć ryzyko operacyjne, tj. posiadać i prowadzić działalność hotelową.

Przy tworzeniu projektów centrów handlowych Redmond skupia się na tworzeniu bezpiecznych lokalizacji dla istniejących krajowych i międzynarodowych sieci komercyjnych, a także, gdzie jest to możliwe, oferuje powierzchnie usługowe lokalnym lub regionalnym przedsiębiorcom. W każdym przypadku optymalna mieszanka najemców zostanie dopasowana na podstawie specyfiki lokalizacji.