Usługi

W przeciągu ostatnich dziesięciu lat Grupa Redmond stworzyła różnorodne portfolio nieruchomości handlowych i z biegiem czasu staje się coraz bardziej aktywna na polskim rynku i rozwija relacje z właścicielami ziemi, handlowcami i specjalistami.

Redmond zajmuje się obecnie realizacją projektów inwestycyjnych w sektorze lokalnych centrów handlowych typu "convenience". Grupa Redmond aktywnie kupuje ziemię pod swoje projekty komercyjne, które oscylują pomiędzy 1.200 m2 i 3.000 m2 powierzchni najmu. Inwestycje w miastach lub dzielnicach liczących minimum 10 tysięcy mieszkańców, na terenie całej Polski.

Redmond skupia się na tworzeniu bezpiecznych lokalizacji dla istniejących krajowych i międzynarodowych sieci komercyjnych, a także, gdzie jest to możliwe, oferuje powierzchnie usługowe lokalnym lub regionalnym przedsiębiorcom. W każdym przypadku optymalna mieszanka najemców zostanie dopasowana na podstawie specyfiki lokalizacji.

Specjalizujemy się w jednopoziomowych centrach handlowych typu „Parkuj przed drzwiami”, gdzie sklepy posiadają wejścia na wprost parkingu („Convenience Shopping Centers”). Centra tego typu szybko zdobywają popularność, ponieważ klienci korzystają z wydajnego i wygodnego sposobu robienia zakupów.

W 2017 roku Grupa Redmond podjęła decyzję o równoległej (obok lokalnych centrów handlowych) realizacji projektów deweloperskich na rynku mieszkaniowym w dużych miastach w Polsce.